Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Квітень 2017
П В С Ч П С Н
« Бер   Тра »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів

20 квітня відбулось засідання колегії Міненерговугілля України під головуванням Міністра Ігоря НАСАЛИКА

photogalleryВугільна галузь потребує модернізації, ефективного управління та прозорості в роботі, зазначив Міністр, та наголосив, що за результатами дослідження відкритості та прозорості роботи міністерств Міненерговугілля посіло перше місце.

Міністр поставив керівникам підприємств жорсткі вимоги щодо негайного виконання поставлених завдань з оптимізації роботи вугледобувних підприємств та запуску нових лав. На думку урядовця, держава зробила все можливе для цього: передбачені відповідні кошти для модернізації та технічного переоснащення шахт, збільшено закупівельну ціну вугільної продукції. Тому підвищення ефективності роботи підприємств залежить від умілого управління підприємствами.

17952721_642768322580460_8141884722779672739_n (1)

Директор Департаменту вугільно-промислового комплексу Олександр Владиченко доповів про підсумки роботи за перший квартал та стан у вугільній галузі. Головними факторами, які потрібно враховувати у процесі реформування галузі, є технічна оснащеність та люди. Станом на 1 квітня 2017 року в галузі працює 47 751 працівник, водночас  тільки 60% з них працюють під землею та зайняті безпосередньо видобутком. Серед проблем -   закупівля обладнання для шахт, повільне використання коштів, які передбачені державою для  модернізації та технічного переоснащення  підприємств, а  також  введення нових лав.  Щодо обладнання є два можливі напрямки: закупівля імпортованого обладнання  та ремонт  власного обладнання шахт. Створення сервісного центру, як це планується,  полегшить виконання цього завдання та забезпечить якісний ремонт обладнання, зазначив доповідач.

photogallery

Про результати проведених перевірок шахт доповіла директор Департаменту аудиту Ніла Дубенко. Міністр Ігор Насалик доручив провести аудиторську перевірку всіх шахт, де не проводилась перевірка і наголосив, що всі документи щодо виявлених зловживань  будуть передані до правоохоронних органів.

 Про  бачення  Міненерговугіля щодо реформування вугільної галузі доповів заступник Міністра Анатолій Корзун. У ході засідання колегії обговорено й низку важливих питань щодо охорони праці, закупівлі засобів індивідуального захисту  та створення належних умов для роботи гірників. За підсумками засідання окреслено план реформування вугільної галузі та заходів для підвищення рівня безпеки праці.

В засіданні колегії взяв участь народний депутат України, голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Михайло Бондар, адже питання розвитку вугільної галузі та вчасна виплата заробітної плати шахтарям, проголосований Закон України №6212, який передбачає мораторій на банкрутство вуглевидобувних підприємств тощо – є приорітетними напрямками роботи депутата Верховної Ради України.

ДП «Львіввугілля» на колегії представляли генеральний директор Андрій Дяченко, директори шахт, голови Львівської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості України Олег Турчин та Регіонального об’єднання Незалежної профспілки гірників України м.Червонограда Віталій Оніжук, голови первинних профспілкових організацій шахт.

Прес – служба ДП “Львіввугілля”