ПРОДОВЖИВ РОДИННУ СПРАВУ | Шахтар Галичини
Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

DSCN9928Бригадир електрослюсарів дільни­ці ремонту вибійного облад­нан­ня шахти “Межирічанська” Юрій КОЦЕЧКО після закінчення школи продовжив шахтарську династію.

- Я працюю на шахті з 2003 року, мож­на сказати, одразу після закінчення шко­ли, – розпочав розмову Юрій Тарасович. – Коли мої однокласники ще обирали – ким бути, я дослухався до поради свого батька Тараса Федоровича, який разом із моєю мамою Олександрою Іванівною та стар­шим братом Олександром вже працювали на “Межирічанській”. Про свій вибір професії не шкодую. До речі, й мій дідусь Іван Ми­хайлович та­кож був гірником, так що в нас склалася ціла династія вуглекопів.

- Завдання нашої бригади – ревізія та р­емонт механічних комплексів, насосів, гідравліки вибійного обладнання, ком­бай­нів, маслостанцій, усього, без чого не мо­же відбуватися видобуток вугілля.  Ста­рає­мось, як можемо, продовжити термін їх експлуатації, бо чекати нового поки не доводиться. Коли після ремонту все справно працює, маю відчуття належно виконаної роботи. Так навчаю і молодь, яка приходить до нас після закінчення Червоно­градських гірничо-економічного коледжу та професійного гірничо-будівельного ліцею, – додав бригадир. – Кожному кажу: зро­би добре, на совість, щоб було не те що не соромно, а сам відчув себе добрим майстром.

Своїми знанням Юрій Коцечко за­вдячує двом людям: батькові, який вчив пра­цювати із схемами і кресленнями та першому наставникові, тодішньому бри­гадирові Володимиру Лісю, який вже без­посередньо у мехцеху все розказував і по­казував.

Спілчани ППО ППВПУ шахти “Межирі­чан­ська” обрали Юрія заступником голови профкому Анд­рія Паски.

- Робота в шахтному профкомі ви­ма­гає часу та уваги, потрібно тримати руку на пульсі подій, – говорить Юрій Коцечко, – інформувати та роз’яс­нювати людям дії профспілки. Я твердо вірю, що наш вугіль­ний регіон має перспективу. Потрібно ли­ше, щоб держава зважала на гірників не лише під час акцій  протесту, а постійно під­три­мувала вугільну галузь.

Ігор ЙОСИПІВ

За матеріалами газети «Гірник»