Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Червень 2018
П В С Ч П С Н
« Тра   Лип »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
Архів

Віктор КРАВЕЦЬ – на­чальник дільниці ремонтно-відновлювальних робіт шах­ти “Степова” і водночас майс­тер спорту, що активно висту­пає на змаганнях з армрестлінгу. Як спортс­мен, що посів восьме місце на чем­піонаті Європи у складі збір­ної Украї­ни, поєднує трену­ван­ня з гірничою профе­сією?

Усе почалося вісім років тому, коли тоді ще студента Національного гірничого університету друзі закликали у секцію армрестлінгу, що була при університеті. На силові вправи завзятий та азартний юнак з Галичини “присів” одразу. У заняттях ми­нув рік, допоки з’явилася певна майс­тер­ність та впевненість у своїх силах. Зате на міському чемпіонаті тоді ще Дніпропет­ровська Віктор Кравець посів одразу призове третє місце.lCKz2z8CKt4

- На праву руку, у категорії до 75 кг,- уточнює спортсмен. – Права у мене ведуча.

Наша розмова точиться в нарядній діль­ниці РВР шахти, де щойно скінчився наряд. Начальник дільниці поспіхом розповідав про своє спортивне життя, бо вже за пів­години мав йти в шахту.

…Того 2011 року вже дипломований ін­же­нер влаштувався гірничим майстром на дільницю ВіТБ “Степової”. Проте арм­рестлінг вже встиг стати невід’ємною час­ти­ною життя, й Віктор занять не полишив. Знайшов червоноградців, які так само ма­рили силовими протистояннями. Спочатку облаштували для тренувань підвал, а за­раз команда шахтарського міста з арм­рестлінгу – Віктор Пащук, Володимир Сиг­ло­вий, Андрій Сеньковський, Ростислав Сторощук – теж шахтар, ГОЗ з “Відрод­жен­ня” та Віктор Кравець – тренується у спортзалі “Power Sport”. Виступаючи у різ­них вагових категоріях, без жодної спон­сор­ської підтримки, спортсмени достойно представляють Червоноград на змаганнях і неодноразово входили у трійку кращих команд Львівщини.

- Відсотків сімдесят часу тренувань зай­мають спецвправи – відпрацювання тех­ніки, стилю боротьби, спаринги, а реш­та йде на загальнофізичні вправи, – заз­начає Віктор.

- Львівська обласна федерація арм­рестлінгу щорічно проводить чемпіонат області. Спортсмени, що посіли перше та друге місця, їдуть на чемпіонат України. Від­повідно, призери всеукраїнських зма­гань представляють державу на міжнарод­ній арені, – посвячує в спортивні тонкощі Кравець.wbynV4wa1do

У його календарі чемпіонат області вже шостий рік поспіль. З 2012-го завжди у трійці лідерів. Останні три роки – стабіль­но другий. 2016-й став роком прориву: Віктор Кравець здобув “срібло” на чемпіо­наті України й став майстром спорту. Поїхав на чемпіонат Європи у Бухаресті у складі збірної . Як результат – восьме місце в ка­те­горії до 65 кг на праву руку.

У березні 2018 року, вже вчетверте виступаючи на чемпіонаті України, Віктор став третім на праву руку у ваговій кате­горії до 65 кг. Щиро зізнається, що не має можливості приділяти спорту достатньо часу. У вересні 2016 року очолив дільницю РВР шахти. Регулярні тренування, пра­виль­ний спортивний режим, вихід на пік форми перед змаганнями – все це лише у мріях.

З певним філософським сумом гірник розмірковує про закордонних спортсменів, яких при перших вагомих досягненнях відразу беруть “під крило” спонсори й на життя ті заробляють виступами чи тре­нерською роботою. Кравець добре розу­міє, що основа благополуччя його сім’ї – са­ме шахтарська праця, тим більше, що дружина Оксана зараз при надії. Тим не менше, шахтар-спортсмен чи то пак спор­тсмен-шахтар живе у злагоді зі світом: він молодий та повний сил, має професію, якою пишається, улюблене захоплення, де самореалізовується, раз у раз доводя­чи, що у когорті кращих, є колеги по шахті та по команді, з якими добре йти по життю та надійний тил – дорога дружина та бать­ків­ська родина.

Марія ЛУЦЕНКО

За матеріалами газети «Гірник»