Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Липень 2018
П В С Ч П С Н
« Чер   Сер »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Архів

IMG_1148Зробити рідне місто гарнішим та комфортнішим можна тільки, якщо кожен мешканець докладатиме власних зусиль в його розвиток, – у цьому впевнений Ярослав МЕЛЬНИК, гірничий майстер шахти “Червоноградська”.

- Багато років тому, у пошуках заробітку, довелося поїздити європейськими країнами – Польща, Данія, Норвегія, – розповідає Ярослав журналісту “НП”. – На власні очі побачив, які умови життя створили люди, що з повагою та любов`ю ставляться до своїх міст, своєї країни, природи, до себе і своїх дітей. Можна посилатися на різницю в менталітеті, а можна змінювати його, починаючи з себе.

Два роки тому Ярослав Мельник свою мрію переформатував в ідею, а потім оформив у проект, який запропонував міській раді. Звичайно, отримавши згоду, очікував швидких результатів, але оформлення документів у відповідності до всіх норм законодавства триває і досі. Основний пакет готовий і це дозволило розпочати підготовчі роботи. На газоні біля Червоноградського Народного дому, поряд з боковим входом Ярослав самотужки розмітив контур та готує основу під майбутній майданчик.

- Інколи підходять мешканці, питають: “Що тут буде?”, – каже Ярослав. – Я відповідаю: майданчик для міні-гольфу. Підтримують, бажають успіху. Двоє хлопців навіть допомагали. На подяку купив їм морозиво. Хоча допомоги особливо не потребую, бо все запланував, розраховуючи виключно на себе. Але бажання взяти участь у створенні чогось потрібного для громади вважаю важливим, тому з радістю приймаю таку допомогу.

- Чи отримали Ви фінансову підтримку від міської ради на реалізацію проекту?

- Від початку розраховував тільки на свої сили і потреби у бюджетних коштах нема. Матеріали є майже всі. Роблю так само все самостійно. За необхідності докладаю власні кошти.

- Яким буде майданчик для міні-гольфу?

- Проект майданчика розроблений за світовими стандартами. Особливої тематичної направленості в оформленні не планував. Головне дати червоноградцям можливість навчитися та полюбити міні-гольф.

- Коли очікувати на відкриття майданчика?

- Планував відкриття наприкінці цього літа, але майже кожен рух потребує додаткового документаційного забезпечення. Це складно. Адже важливо, щоб все було правильно і повністю відповідало нормам законодавства. Тому завершення робіт та урочисте відкриття відбудеться, сподіваюсь, на початку наступного літа.2018

За матеріалами газети «Новини Прибужжя»