Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Грудень 2018
П В С Ч П С Н
« Лис   Січ »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Архів

КіндратськийУ Будинку дитячої та юнацької твор­чості Червонограда діє дитячий ша­ховий клуб “Біла вежа”, тренером та керівником якого є ветеран шахтар­сь­кої праці Ігор Кіндрацький.

- Шахами почав займатися ще з юна­цьких років і це зацікавлення до мудрої ло­гічної гри залишилося назавжди, а заохо­тив мене до цієї гри мій батько, колишній шахтар шахти “Великомостівська”,- розпочав розмову Ігор Теодорович. – Піти працювати на шахту мені порадила моя мама. Дев’ять років працював на шахті “Візейська” гірником підземним на дільниці шахтного транспорту. Потім після невеличкої перерви і до виходу на заслужений відпочинок я працював гірничим майстром на дільниці ВіТБ шахти “Степова”. Мені добре працювалося у згуртованих колек­тивах, з приємністю згадую роботу з Юрієм Мішиним, Ігорем Очичем, Михайлом Сковроном, Володимиром Данилюком, Богданом Лінинським, Володимиром Ідзиком та іншими. Під час роботи на копальні я брав участь у змаганнях з шахів, які проводилися на вугільному підприємстві.

У 2015 році було організовано дитячий шаховий клуб “Біла вежа”, яким Ігор Кіндрацький керує досі й передає свої шахові знання юному поколінню.

- Заняття з шахів проводяться у затишному класі, де є все необхідне для підготовки майбутніх гросмейстерів. Тут проводяться тренування і невеликі турніри. У клубі займається сорок вихованців різного віку, тридцятеро хлопців та десять дівчаток. Серед них чимало дітей, чиї батьки – шахтарі, – додав тренер.

Діти приходять у гурток за власним бажанням або за компанію. Як от п’ятикласник Максим Зробак, чий батько Михайло працює майстром-підривником на “Степовій”. На захоплення шаховими баталіями його наштовхнув товариш Владислав. Хлопчик займається шахами декілька років та вже має успіхи. Крім того, як зізнається Максим – ця гра дуже корисна, вона розвиває логічне мислення, добре тренує  пам’ять та витривалість, вчить прораховувати свої дії та долати труднощі.

Ігор ЙОСИПІВ

За матеріалами газети «Гірник»