Контакти

Завідувач відділу інтернет сайту

тел. +38(03257)2-32-39

E-mail:

shahtar_galich@meta.ua

Гаряча лінія

Телефон для звернення громадян та працівників

тел. +38(03257)2-04-59

E-mail адрес для листів гарячої лінії:

lvug-gariacha@meta.ua

Відповіді на звернення можна прочитати в розділі інформація або за вказаним посиланням

Відповіді

Авторизація
Календар
Лютий 2019
П В С Ч П С Н
« Січ   Бер »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Архів

12 лютого, за ініціативи шахтарських профспілок, у ДП «Львіввугілля» голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка провів нараду  щодо напрацювання шляхів вирішення актуальних проблемних питань вугільної галузі.IMG_20190212_093436

Участь у роботі взяли Перший заступник голови облдержадміністрації Ростислав Замлинський, директор Департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Володимир Лялька, директор Департаменту вугільно-промислового  комплексу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олександр Владиченко, Народний депутат України, Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету Верховної Ради України з питань ПЕК Михайло Бондар, Голова Профспілки працівників вугільної промисловості України Віктор Турманов, депутат Львівської обласної ради Ігор Грабінський, міський голова Червонограда Андрій Залівський, заступник голови Сокальської районної державної адміністрації Микола Поліщук, голова Сокальської районної ради Микола Пасько, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, голова Львівської територіальної організації ППВПУ Олег Турчин та голова РО НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук, директори шахт та підприємств ДП «Львіввугілля», а також голови первинних профспілкових організацій.

Керівник держпідприємства зазначив, що тривалий час у державному секторі вугільної промисловості головна проблема – відсутність коштів на технічне переоснащення виробництва, що призвело до падіння обсягів видобутку, зменшення реалізації та невчасної виплати зарплати гірникам. У 2019 році додалася ще обов’язкова передоплата за електроенергію та проблеми зі збутом вугілля.

У процесі наради обговорено питання виплати зарплати, збереження єдиного майнового комплексу ДП «Львіввугілля», проблеми прямих договорів для реалізації вугільної продукції, а також заслухано пропозиції щодо закупівлі гірничошахтного обладнання за кошти держбюджету.

Зокрема, голова ЛОДА Олег Синютка детально ознайомився з пропозиціями придбання запчастин та матеріалів для шахт за рахунок коштів державного бюджету України на суму 200 млн грн, яку Міненерговугілля готове скерувати для розвитку виробництва на шахтах держпідприємства.

Голови ЛТО ППВПУ Олег Турчин та РО НПГУ м.Червонограда Віталій Оніжук  підняли питання своєчасної виплати зарплати, відвантаження вугілля та подальшої долі ДП «Львіввугілля». Голова Укрвуглепрофспілки Віктор Турманов наголосив, що вирішення цих проблем можливе лише на рівні Міненерговугілля та Кабміну.

Голова ЛОДА Олег Синютка залишається на своїй позиції: держпідприємство повинно працювати у підпорядкуванні Міненерговугілля без входження у склад ДП «Національна вугільна компанія» й закликав зберігати спокій у шахтарських колективах. ЛОДА готова сприяти в отриманні державних коштів на розвиток виробництва, укладанні прямих угод на реалізацію товарного вугілля.

Прес-служба ДП «Львіввугілля»